Нови титли за габровските колоездачи

Published

on

снимка: Радослав Първанов

Отлично представяне на Габровските колоездачи от КК Исполин на Националния шампионат по планинско колоездене – ХС /Крос – Кънтри Шампионат/. Мъжете караха 3 обиколки по 9 километра в Боровец. На старта застанаха 40 състезатели. Николай Коев стана шампион при ветераните,  при жените младите девойки от клуба Анита Денизова и Деница Дянкова заеха 2 и 3 място,  а при младежите до – 23 год Стилян Стоев е втори.
При мъжете габровеца Даниел Петров, състезаващ се за Konya Torku Seker Spor завоюва шампионската титла.
Други габровци, са Стилян Стоев, завършил 2-ри при мъжете на възраст 19-23 г., Николай Дянков завърши 4-ти от ветераните над 36 години. Всички са от КК Исполин, град Габрово.