Новини, Спорт|30.03.2017 10:20

Кои са спортните прояви в Габрово през април? (Календар)

снимка: ОСИ – Габрово, Архив

СПОРТНИ ПРОЯВИ В ГАБРОВО ПРЕЗ МЕСЕЦ АПРИЛ 2017

01 април (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст
Чардафон 1919 – Литекс (Ловеч)
Стадион „Априлов“, начало 10.00 часа

ХАНДБАЛ
Турнир – зона „Мизия“
Момчета до 10 години
Спортна зала „Орловец“, 10.00 – 14.00 часа

2 април (неделя)
РЪГБИ
Държавно първенство – група А
Янтра (Габрово) – НСА (София)
Терен „Христо Смирненски“, начало 15.00 часа

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – мъже
Чардафон (Габрово) – Локомотив (Варна)
Спортна зала „Орловец“, начало 16.00 часа

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Орловец 94 – Севлиево
Изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра 1919 – Болярчета (В.Търново)
Изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра 2013 – Академик (Свищов)
Изкуствена трева

ФУТБОЛ
Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Партизан (Ч. бряг)
Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Академик – Стрела (Шумата)
Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Чардафон 1919 – Планинец (Батошево)
Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Янтра 1919 – Ангел Кънчев (Трявна)
Изкуствена трева

5 април (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Чардафон 1919 – Янтра (П. Тръмбеш)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

6 април (четвъртък)
ХАНДБАЛ
Контролна среща – юноши 2000/2001 година
България – Румъния
Спортна зала „Орловец“, начало 18.00 часа

06 април (четвъртък)
ФУТБОЛ
U15
Янтра Габрово – Локомотив (ГО)
Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

ФУТБОЛ
U15
Янтра 1919 – Литекс (Ловеч)
Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

08 април (събота)
ФУТБОЛ
ЮМВ и Деца
Янтра Габрово – Локомотив (ГО)
Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

БАСКЕТБОЛ
Турнир от Националната баскетболна лига за аматьори
Спортна зала „Орловец“, 13.00 – 17.00 часа

9 април (неделя)
ХАНДБАЛ
Турнир – зона „Мизия“
Момчета до 11 години
Спортна зала „Орловец“, 10.00 – 15.00 часа

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра Габрово – Етър-В.Търново
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Чардафон 1919 – Локомотив 1927 (Др)
Терен с изкуствена трева

13 април (четвъртък)
ХАНДБАЛ
Контролна среща – юноши 2000/2001 година
България – Румъния
Спортна зала „Орловец“, начало 10.00 часа

14 април (петък)
ФУТБОЛ
Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Севлиево
Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

15 април (събота)
ФУТБОЛ
ЮМВ и Деца
Чардафон 1919 – Етър Велико Търново
Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

16 април (неделя)
ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра 1919 – Чардафон 1919
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Орловец 94 – Алекс ОК (Шемшево)
Терен с изкуствена трева

16 април (неделя)
ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Академик – Дан Колов (Сенник)
Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Чардафон 1919 – Ангел Кънчев (Трявна)
Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Янтра 1919 – Балкан (Плачковци)
Терен с изкуствена трева

17 април (понеделник)
ХАНДБАЛ
Турнир – зона „Мизия“
Девойки до 16 години
Спортна зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа

19 април (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Чардафон 1919 – Бдин 1923 (Видин)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

20 април (четвъртък)
ФУТБОЛ
U15
Янтра 1919 – Литекс (Ловеч)
Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

21 април (петък)
БАСКЕТБОЛ
Ученически игри 2017
Зонален турнир
Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 16.00 часа

22 април (събота)
ЛЕКА АТЛЕТИКА
X-и турнир на писта „Никола Вълчанов“
Стадион „Априлов“

22 април (събота)
ФУТБОЛ
ЮМВ и Деца
Янтра Габрово – Академик (Свищов)
Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

23 април (неделя)
ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Чардафон 1919 – Орловец 94
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра 2013 – Етър-В.Търново
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра Габрово – Янтра 1919
Терен с изкуствена трева

23 април (неделя)
ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – мъже
Чардафон (Габрово) – Пирин (Гоце Делчев)
Спортна зала „Орловец“, начало 15.00 часа

25 април (петък)
БАСКЕТБОЛ
Ученически игри 2017
Зонален турнир
Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 16.00 часа

27 април (четвъртък)
ФУТБОЛ
U15
Янтра Габрово – Спартак Плевен
Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

28-30 април (петък – неделя)
КИКБОКС
Държавно първенство
Спортна зала „Орловец“

29 април (събота)
ФУТБОЛ
ЮМВ и Деца
Чардафон 1919 – Янтра Габрово
Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

30 април (неделя)
ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Янтра 1919 – Академик (Свищов)
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ 7/ФУТБОЛ 9
Орловец 94 – Янтра Габрово
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ
Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Мизия 2005 (Кнежа)
Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Чардафон 1919 – Балкан (Плачковци)
Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ
„А“ ОФГ – мъже
Янтра 1919 – Юнак (Кормянско)
Терен с изкуствена трева

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Етикети: , , , ,
  • Споделете тази публикация:
  • Facebook
  • Twitter

Напиши коментар