Новини, Спорт|01.11.2016 10:22

Спортните проявите в Габрово през ноември

Снимката е илюстративна

Снимката е илюстративна

02 – 06 ноември (сряда – неделя)

БОКС
Държавен личен шампионат за ученици
Спортна зала „Орловец“

03 ноември (четвъртък)

ФУТБОЛ
Елитна група U15 – зона „Велико Търново“
Янтра 1919 (Габрово) – Етър-Велико Търново
Терен с изкуствена трева, начало 14.00 часа

05 ноември (събота)

ФУТБОЛ
Деца – подзона „Велико Търново“
Чардафон 1919 (Габрово) – Павликени
Стадион „Априлов“, 10.30 часа

06 ноември (неделя)

ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Янтра 1919 (Габрово) – Янтра 2013 (Габрово)
Орловец 94 (Габрово) – Академик (Свищов)
Терен с изкуствена трева, 10.00/11.30, 13.00/14.30 часа

09 – 12 ноември (сряда – събота)

БОКС
Държавен личен шампионат за младежи
Спортна зала „Орловец“

10 ноември (четвъртък)

ФУТБОЛ
Елитна група U15 – зона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Литекс (Ловеч)
Стадион „Априлов“, начало 14.00 часа

12 ноември (събота)

ФУТБОЛ
Деца и ЮМВ – зона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Етър-Велико Търново
Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Янтра 1919 (Габрово) – Стрела (Шумата)
Терен с изкуствена трева

13 ноември (неделя)

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – Мъже
Чардафон (Габрово) – Спартак (Варна)
Спортна зала „Орловец“, начало 14.00 часа

ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Янтра 2013 (Габрово) – Орловец 94 (Габрово)
Янтра Габрово – Алекс ОК (Шемшево)
Терен с изкуствена трева, 10.00/11.30, 13.00/14.30 часа

РЪГБИ
Държавно първенство за мъже – „А“ група
Янтра (Габрово) – Балкански котки (Берковица)
Терен „Христо Смирненски“, начало 14.00 часа

ФУТБОЛ
Северозападна Трета лига
Янтра Габрово – Ювентус (Малчика)
Стадион „Христо Ботев“, начало 14.30 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Академик (Габрово) – Балкан (Плачковци)
Стадион „Априлов“

19 ноември (събота)

БАСКЕТБОЛ
Зонален турнир за момчета до 14 години
Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 16.00 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Янтра 1919 (Габрово) – Локомотив (Дряново)
Терен с изкуствена трева

20 ноември (неделя)

ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Орловец 94 (Габрово) – Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра 1919 (Габрово) – Етър-Велико Търново
Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра Габрово
Терен с изкуствена трева
10.00/11.30, 13.00/14.30, 16.00/17.00 часа

РЪГБИ
Държавно първенство за мъже – „А“ група
Янтра (Габрово) – Валяците (Перник)
Терен „Христо Смирненски“, начало 14.00 часа

25 ноември (петък)

ХАНДБАЛ
Зонален турнир за юноши до 16 години
Спортна зала „Орловец“, 12.00 – 16.30 часа

26 ноември (събота)

ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ
Национален турнир „Михаил Петров“ за момчета и кадети
Спортна зала „Орловец“

27 ноември (неделя)

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра 1919 (Габрово)
Стадион „Априлов“

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Академик (Габрово) – Юнак (Кормянско)
Стадион „Априлов“

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Етикети: , , , ,
  • Споделете тази публикация:
  • Facebook
  • Twitter

Напиши коментар