Новини, Спорт|29.09.2016 11:08

Кои са спортните прояви през октомври в Габрово?

снимка: Община Габрово, Архив

снимка: Община Габрово, Архив

СПОРТНИ ПРОЯВИ В ГАБРОВО ПРЕЗ МЕСЕЦ ОКТОМВРИ 2016

01 октомври (събота)
ФУТБОЛ
Деца – подзона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Павликени
Стадион „Априлов“, 10.30 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Янтра 1919 – Дан Колов (Сенник)
Терен с изкуствена трева

02 октомври (неделя)
ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Чардафон 1919 – Етър – Велико Търново
Янтра Габрово – Локомотив (Горна Оряховица)
Терен с изкуствена трева, 10.00/11.30, 13.00/14.30 часа

ФУТБОЛ
Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Кариана (Ерден)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Чардафон 1919 – Академик
Стадион „Априлов“

05 октомври (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст – зона „Велико Търново“
Чардафон 1919 – Първа атомна (Козлодуй)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

06 октомври (четвъртък)
ФУТБОЛ
Елитна група U15 – зона „Велико Търново“
Янтра 1919 – Бдин (Видин)
Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

8 октомври (събота)
КИОКУШИН
Държавно първенство за мъже и жени
Спортна зала „Орловец“

ФУТБОЛ
Деца и ЮМВ – зона „Велико Търново“
Чардафон 1919 – Янтра (Полски Тръмбеш)
Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

09 октомври (неделя)
ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Орловец 94 – Болярчета (Велико Търново)
Янтра 1919 – Алекс ОК (Шемшево)
Янтра 2013 – Севлиево
Терен с изкуствена трева
10.00/11.30, 13.00/14.30, 16.00/17.00 часа

13 октомври (четвъртък)
ФУТБОЛ
Елитна група U15 – зона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Етър-Велико Търново
Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

15-16 октомври (събота – неделя)
КАРАТЕ
Национална купа за всички възрасти
Спортна зала „Орловец“

15 октомври (събота)
РЪГБИ
Държавно първенство за юноши старша възраст
Янтра – Варна
Терен „Христо Смирненски“, начало 14.00 часа

ФУТБОЛ
Деца и ЮМВ – зона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Чардафон 1919
Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

16 октомври (неделя)
ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Янтра 2013 – Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра Габрово – Локомотив (Дряново)
Чардафон 1919 – Янтра 1919
Терен с изкуствена трева
10.00/11.30, 13.00/14.30, 16.00/17.00 часа

ФУТБОЛ
Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Трявна
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Чардафон 1919 – Дан Колов (Сенник)
Академик – Планинец (Батошево)
Стадион „Априлов“

19 октомври (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст – зона „Велико Търново“
Чардафон 1919 – Етър – Велико Търново
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

20 октомври (четвъртък)
ФУТБОЛ
Елитна група U15 – зона „Велико Търново“
Янтра 1919 – Локомотив (Горна Оряховица)
Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

22 октомври (събота)
ФУТБОЛ
Деца и ЮМВ – зона „Велико Търново“
Чардафон 1919 – Спартак Плевен
Стадион „Априлов“, 9.45/11.30 часа

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – Жени
Бъки – Поморие
Спортна зала „Орловец“, начало 15.00 часа

23 октомври (неделя)
ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Орловец 94 – Чардафон 1919
Янтра 1919 – Янтра Габрово
Терен с изкуствена трева, 10.00/11.30, 13.00/14.30 часа

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – Мъже
Чардафон – Добруджа
Спортна зала „Орловец“, начало 15.00 часа

РЪГБИ
Държавно първенство за мъже – „А“ група
Янтра – Варварите (София)
Терен „Христо Смирненски“, начало 14.00 часа

26 октомври (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст – зона „Велико Търново“
Чардафон 1919 – Локомотив (Горна Оряховица)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

27 октомври (четвъртък)
ФУТБОЛ
Елитна група U15 – зона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Янтра 1919
Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

29 октомври (събота)
ТАЕКУОН – ДО
Национален турнир за Купа Габрово
Спортна зала „Орловец“

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст – зона „Велико Търново“
Янтра Габрово – Литекс (Ловеч)
Стадион „Априлов“, 10.30 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Янтра 1919 – Вихър (Ряховците)
Терен с изкуствена трева

30 октомври (неделя)
ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – Мъже
Чардафон – Локомотив (Горна Оряховица)
Спортна зала „Орловец“, начало 15.00 часа

ФУТБОЛ
Първенства Футбол 7/Футбол 9
Чардафон 1919 – Болярчета (Велико Търново)
Янтра 2013 – Локомотив (Дряново)
Янтра Габрово – Орловец 94
Терен с изкуствена трева
10.00/11.30, 13.00/14.30, 16.00/17.30 часа

ФУТБОЛ
Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Павликени
Стадион „Христо Ботев“, начало 14.30 часа

ФУТБОЛ
Областна футболна група – Мъже
Академик – Ангел Кънчев (Трявна)
Стадион „Априлов“

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Етикети: , , , ,
  • Споделете тази публикация:
  • Facebook
  • Twitter

Напиши коментар