Крими
Комоцио и счупена челюст при пиянска свада

© Copyright 2015 — Gabrovo News. All Rights Reserved
Пиянски бой в Севлиево прати в болница 41-годишен мъж със счупено чене и сътресение на мозъка, а по случая е образувано досъдебно производство.
Пиянската вендета се разиграла на ул. „Асен Златаров“ в четвъртък вечерта, около 19.20 часа, когато бил подаден и сигналът за сбиването в полицията, информираха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР – Габрово.
Установено било, че при скандал, възникнал след употребата на алкохол, 25-годишен мъж от Севлиево нанесъл удари на своя опонент, нанасяйки му телесната повреда.
Пострадалият 41-годишен севлиевец бил приет в местната болница с фрактура на челюстта и комоцио, без опасност за живота. На местопроизшествието бил извършен оглед.
25-годишният мъж бил задържан за срок до 24 часа, а по случая е започнато е досъдебно производство по чл. 129, ал. 1 от НК.
Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730
Крими
34-годишен пострада при падане от близо шест метра

34-годишен пострада при трудов инцидент в Габрово, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Злополуката е станала в събота, 13 декември, около 12.30 часа. Инцидентът е възникнал по време на ремонтни дейности на сграда.
34-годишният мъж е паднал от височина около 5,50 метра. Пострадалият е бил транспортиран в МБАЛ „Д-р Тота Венкова“ – Габрово с множество фрактури.
На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е образувано досъдебно производство.

Крими
Кола блъсна жена, пресичаща на пешеходна пътека в Габрово

Пътен инцидент е станал рано тази сутрин в Габрово, видя репортер на медията. Лек автомобил „Рено“, с габровска регистрация, е блъснал пресичаща на пешеходна пътека жена.
Произшествието е настъпило на ул.“Христо Смирненски“, в района на ОУ „Васил Левски“ (бившето Цанко Дюстабанов).

За инцидента потвърдиха пред „Габрово Нюз“ от пресцентъра на Областната дирекция на МВР – Габрово. По данни на полицията блъсната жена е била откарана в МБАЛ „Д-р Тота Венкова“ – Габрово, с фрактури.
Пътнотранспортното е станало около 06.45 часа. На местопроизшествието има полицейски екип, който регулира пътното движени, видя още репортерът на „Габрово Нюз“.
Извършва се оглед.

Крими
Полицията издирва 75-годишна жена

Областната дирекция на МВР-Габрово издирва Кремена Димова Маврова на 75 г. от Габрово.
На 1 декември, около 11.00 часа, жената е напуснал дома на сестра си в село Гостилица, община Дряново, и от тогава е в неизвестност.
Кремена Маврова е средна на ръст, висока около 170 см., със слабо телосложение, кафяви очи, с бяла коса.
Облечена е с тъмносиньо яке, отдолу със суитчър с качулка, черен панталон, обута е с кафяви боти.
Жената се издирва по молба на близките ѝ.
Гражданите, които имат информация за лицето, могат да сигнализират на ЕЕН 112 или в най-близкото районно управление на МВР.

-
Кримипреди 4 дниКола блъсна жена, пресичаща на пешеходна пътека в Габрово
-
Любопитнопреди 3 дниАрена Механо ще бъде официално открита
-
Любопитнопреди 6 дниДетското коледно градче на Габрово отваря врати в парка с Мечето
-
Кримипреди 4 часа34-годишен пострада при падане от близо шест метра
-
Любопитнопреди 5 дниСевлиево посреща Коледния камион на Кока-Кола
-
Културапреди 5 дниНовата стихосбирка на Венелин Бараков с премиера в Габрово
-
Любопитнопреди 6 дниКоледен фермерски пазар на площад „Възраждане“
-
Новинипреди 4 дниЗдравни работници от Трявна протестираха за по-високи заплати






