

Новини
Поздравление от кмета на Севлиево за новогодишните празници

снимка: Община Севлиево
Уважаеми съграждани,
Всички сме в очакване на един от най-светлите християнски празници – Рождество Христово, както и предстоящата Нова 2014 година. С идването им, отминава още една година, в която се изправихме срещу трудности и предизвикателства, разочарования и неволи, но която ни научи да бъдем силни и единни, да бъдем разумни, и да не щадим сили и действия, които ще донесат добро за всички. През изминалата 2013 година работихме за създаването на една по-добра среда на живот за всички граждани и съм убеден, че за нашите семейства и всички жители на общината ще има и по-добри дни. Вярвам, че в навечерието на тези християнски празници ще оставим лошото в отминаващата година и с чисти, и добри сърца, ще пристъпим към новото, което ни очаква утре. Нека с повече усмивки, топлина и спокойствие изживеем тези празници, и когато сме с нашите семейства, близки и приятели, си дадем сметка, че най-голямото богатство на човек, това са хората, които обича. Желая на вас и вашите семейства здраве, мир и единство. Нека вълнението и доброто настроение от тези празници да ви донесат повече щастливи моменти, радост и много изненади.
Весели и щастливи празници!
Д-р Иван Иванов
Кмет на община Севлиево
Икономика
Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.
Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.
За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.
Новини
Социалистите се събират на Бузлуджа за традиционния събор

На 2 август (събота) ще се проведе традиционният национален събор на БСП на Историческата поляна под връх Бузлуджа. Събитието, което ежегодно събира хиляди симпатизанти и членове на партията, тази година ще отбележи 134-ата годишнина от началото на организираното социалистическо движение в България.
През 2025 г. няма да липсват емоции, музика и празнична атмосфера. За всички гости ще бъде организиран фермерски пазар с автентични български продукти – храни, вина и разнообразни кулинарни изкушения. Музикалната програма ще включва изпълнения на обичаната народна певица Мария Чакърдъкова, Етрополската духова музика, както и танцови състави от различни краища на страната.
Организаторите от Българската социалистическа партия са осигурили безплатен транспорт до върха и обратно. Автобусите ще тръгнат на 2 август в 08.00 часа от площад „Възраждане“ в Габрово.
Предварителното записване е силно препоръчително, за да се гарантира място за пътуване. За записвания желаещите могат да се свържат с БСП – Габрово на телефон: 0886 031 737.
Икономика
Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.
Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.
За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.