Свържи се с нас

Новини

„КВК Габрово“ без проблеми срещу „Виктория Волей“

Published

on

Архив © Copyright — Gabrovo News. All Rights Reserved

Архив © Copyright — Gabrovo News. All Rights Reserved

Отборът на „КВК Габрово“ записа 13-та победа в тазгодишното си участие в Суперлигата на България по волейбол. Габровските волейболисти не пропуснаха да накажат гостуващия опашкар „Виктория Волей“ (Пловдив), като за малко повече от час извоюваха чиста победа с 3:0, в отделните части (25:16, 25:18, 25: ). Двубоят, от предпоследния седемнадесети кръг на редовния сезон при мъжете, премина под пълното господство на домакините от Габрово. Разликата в класите беше лесно забележима и габровци бяха водещия отбор през цялото време.

„КВК Габрово“ тръгнаха свръхзвуково с мощни атаки и набързо затвориха първия гейм с 25:16. Във втората и третата част домакините понамалиха темпото, но отново момчетата на Любо Герасимов имаха тотално надмощие на полето, с което съвсем логично спечелиха и мача.

В последния кръг на сезона габровци ще гостуват в Дупница на водача в класирането „Марек Юнион Ивкони“, а двубоят е тази събота. Двата отбора ще се изправят в пряк сблъсък за първото място, като разликата в точните в момента е три в полза на „Марек“. В първия мач между тях от есенния полусезон, „КВК Габрово“ взе скалпа предколедно на своя съперник, след като го победи с 3:0 в зала „Орловец“.

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Икономика

Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Published

on

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.

За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.

Зареди още

Новини

Социалистите се събират на Бузлуджа за традиционния събор

Published

on

На 2 август (събота) ще се проведе традиционният национален събор на БСП на Историческата поляна под връх Бузлуджа. Събитието, което ежегодно събира хиляди симпатизанти и членове на партията, тази година ще отбележи 134-ата годишнина от началото на организираното социалистическо движение в България.

През 2025 г. няма да липсват емоции, музика и празнична атмосфера. За всички гости ще бъде организиран фермерски пазар с автентични български продукти – храни, вина и разнообразни кулинарни изкушения. Музикалната програма ще включва изпълнения на обичаната народна певица Мария Чакърдъкова, Етрополската духова музика, както и танцови състави от различни краища на страната.

Организаторите от Българската социалистическа партия са осигурили безплатен транспорт до върха и обратно. Автобусите ще тръгнат на 2 август в 08.00 часа от площад „Възраждане“ в Габрово.

Предварителното записване е силно препоръчително, за да се гарантира място за пътуване. За записвания желаещите могат да се свържат с БСП – Габрово на телефон: 0886 031 737.

Зареди още

Икономика

Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Published

on

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.

За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.

Зареди още

Реклама

Популярни новини от последната седмица