Свържи се с нас

Новини

Левицата иска по-добър живот в Габрово

*Местни избори 2019. Купуването и продаването на гласове е престъпление*

Published

on

Левицата влиза в надпреварата за вота на избирателите с идеята „За по-добър живот в Габрово“. Листата с кандидатите на Коалиция „БСП за България, АБВ“ е съставена от професионалисти, доказали се във всички сфери на обществения живот.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

Те се обявиха, че в работата си ще бъдат водени от принципите на прозрачност, откритост, честност и солидарност с хората при управлението на Община Габрово и общинските дружества, а всички важни решения за Габрово и габровци ще бъдат вземани след широка обществена дискусия.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

Коалицията „БСП за България, АБВ“ откри предизборната си кампания за местните избори в Габрово. Днес, 28 септември, на централната пешеходна улица „Радецка“ официално бяха представени кандидатът за кмет на Габрово Ивелин Николов, кандидатите за общински съветници и кандидатите за кметове на населени места.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

„Знаем, че за Габрово няма друга алтернатива. Знаем, че заедно можем да направим Габрово едно по-добър град за живеене, гласувайки с номер 68 в интегралната бюлетина“, каза общинският председател на БСП – Габрово Здравко Кънчев.

Водач на листата на Коалицията „БСП за България, АБВ“ е кандидатът за кмет на Габрово Ивелин Николов. Той заяви, че ще продължи започнатото в Габрово, с мисъл за бъдещето, борейки се за по-добри доходи на гражданите и връщане на тяхното достойнство.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

„Да си габровец не е лесно. В нашия хубав град, с неговата красива природа и исторически забележителности, се живее трудно. Това, което искам заедно да се опитаме да направим през следващите години, е да продължим започнатото за Габрово и да го направим с мисъл за бъдещето.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

Когато поддържаме – да поддържаме това, което е останало от миналото. Когато работим – да се радваме на дните от настоящето, а когато строим – да строим с мисъл за бъдещето. Да строим такива нови места в Габрово, които да водят хората насам. Знам, че заедно можем да направим така, че на хората да им е хубаво в Габрово. Да имат самочувствие. Да показват достойнството си на габровци и да няма никой отритнат. Да няма никой, който да не може да се излекува, да не може да си купи лекарства.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

Трябва ни малко повече воля и чувство за съпричастност и солидарност към проблемите на другия. Вярвам, че на 27 октомври ще бъдем заедно. След това ще бъдем заедно още 4 години и ще го направим за всички габровци с номер 68″, заяви кандидатът за кмет на Габрово Ивелин Николов.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

Представянето на кандидатите левицата за местния вот беше съпроводено с концерт на младата и талантлива певица Ивета Петрова, която с изпълненията си зарадва габровци и гостите на града.

снимка: Коалиция „БСП за България, АБВ“

Местна коалиция „БСП за България“ (БСП за България, АБВ) е с номер 68 в интегралната бюлетина.

*Публикуваният материал е предоставен от пресцентъра на Местна коалиция „БСП за България“ (БСП за България, АБВ). Местни избори 2019. Купуването и продаването на гласове е престъпление*

Икономика

Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Published

on

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.

За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.

Зареди още

Любопитно

Coca-Cola The Voice Happy Energy Tour 2025 пристига в Севлиево

Published

on

След поредица от незабравими концерти в най-големите градове на страната, Coca- Cola The Voice Happy Energy Tour 2025 продължава своята мисия да зарежда публиката с музика, емоции и добро настроение. На 5 септември Севлиево ще бъде домакин на предпоследния концерт от турнето, а парк „Казармите“ ще се превърне в най-горещата точка в града.

Публиката ще се наслади на грандиозно музикално шоу с едни от най-популярните български изпълнители. Криско, TITA, Torino & Pashata, Михаела Маринова, FYRE, Dara Ekimova, Вениамин, Eva Lea и Елизабет ще превземат сцената с най-големите си хитове. Зад пулта ще застане DJ Mascota, който по традиция ще подгрее настроението с микс от актуални клубни парчета, а за допълнителна енергия на сцената ще се погрижат Remi Toin и неговите танцьори.

Още от 16.00 часа феновете ще могат да се включат в специално подготвената фестивална зона – място за музика, игри, награди и много забавления. Очакват ги тематични кътове, като Chill and Play Corner с гигантско „Не се сърди човече“, колело с предизвикателства, Pop-Up Store с ексклузивен мърч, фотозони за забавни и персонализирани снимки, както и Treasure Hunt с награди.

Концертната част започва в 18:00 часа. И тази година турнето поставя акцент върху отговорното забавление – всички посетители са поканени да събират празните бутилки и кенове разделно. Участието в инициативата не само помага на околната среда, но и носи шанс за спечелване на допълнителни награди.

Под мотото „Трябва да го изживееш“ Coca-Cola The Voice Happy Energy Tour 2025 отбелязва своята 15-а годишнина с мащабни концерти в седем града, събирайки на едно място най-обичаните изпълнители и най-енергичната публика в България.

След Севлиево остава само финалът, а той ще бъде грандиозен – София, 13 септември, площад „Княз Александър I“. Създадено през 2010 г., Coca-Cola The Voice Happy Energy Tour се превърна в символ на лятното музикално настроение у нас – събитие, което обединява любими звезди и нови таланти, подкрепя българската музика и изгражда връзка между артистите и техните фенове.

Турнето е запазена марка за позитивна енергия, впечатляваща продукция, вдъхновяваща атмосфера и ангажираност към каузи, важни за младите хора. Повече информация за турнето, както и ексклузивни кадри и новини може да откриете на Facebook страниците на Coca-Cola България и  The Voice Radio & TV Bulgaria , както и в Instagram профилите Coca-Cola България и  The Voice Radio & TV Bulgaria .

Зареди още

Икономика

Ден на отворените врати в Хитачи Енерджи в Севлиево

Докоснете се до технологиите, които променят света!

Published

on

На 20 септември, от 10.00 до 14.00 часа, фабриката ни за производство на оборудване за високо напрежение в Севлиево ще отвори своите врати за всички посетители.

В сърцето на Севлиево, в една чиста, модерна и иновативна производствена среда, нашите екипи създават решения и технологии, които движат света към по-устойчиво енергийно бъдеще. От десетилетия тук се раждат и развиват технологии, знания, опит и идеи, които превръщат града в ключова точка на картата на енергийните иновации.

Заповядайте да научите повече, както и да се запознаете от близо с компанията и възможностите, които предлага. Обиколките ще се провеждат на всеки 20 минути, като последната група ще бъде допусната в 13.40 ч.

  • Ще имате възможност да се запознаете отблизо с процесите, технологиите и хората, които стоят зад производството на високоволтово оборудване
  • Ще научите повече за възможностите за работа и кариера и атрактивните условия, които компанията предлага
  • Ще усетите духа на иновациите, които вдъхновяват следващата ера на устойчивата енергия.

Ако проявявате интерес и любопитство към световните технологии- заповядайте в Деня на отворените врати. Адресът на събитието е бул. „Никола Петков“ №32.

Започваме точно в 10.00 часа на 20 септември, събота.

Важно: 
Поради спецификата на производствената среда, деца няма да бъдат допускани на територията на фабриката. Не е необходима предварителна регистрация.

Очакваме ви с нетърпение!

Зареди още

Реклама

Популярни новини от последната седмица