
Лидерът в сферата на сигурността у нас VIP Security напълно обнови офиса си в град Габрово, с което подобри още повече услугите си за жителите. Не на шега представителството на VIP Security отвори врати в централната част на града на улица „Цанко Дюстабанов“ № 3.
„Новият ни офис е модерен и изглежда много добре отвън и отвътре. Локацията на офиса също е отлична, което улеснява още повече клиентите. Нашият екип е изключително доволен от направените от компанията промени. Въпреки че офисът е готов от няколко дни, вече получаваме положителни отзиви и от нашите посетители“, коментира офис мениджърът на VIP Security в град Габрово Михаил Величков.
Компанията се грижи за сигурността на стотици домакинства и частни бизнеси в града на хумора и сатирата. VIP Security оперира в Габрово от 2016 година и продължава да се развива, да инвестира в града и да подобрява качеството на своите услуги.
„Държим нашите клиенти да получават най-добрите услуги и да се чувстват добре всеки път, когато посещават наш офис. Поради тази причина инвестираме в подобряване на всички наши обекти в страната. Щастливи сме, че завършихме с обновяването на офиса ни в Габрово и вече посрещаме нашите клиенти в изцяло нова и по-приветлива обстановка“, коментира изпълнителния директор на VIP Security Александър Митев.
Пълният спектър от услуги за сигурност за корпоративни и частни клиенти се предлага в Габрово. В обновения офис на VIP Security габровци могат да заплащат своите месечни такси, да се консултират с експерти по сигурност, да правят справки по своите договори, както и да подписват нови такива.
“Откакто компанията започна да работи в Габрово, сме направили значителни инвестиции в услугите ни тук и в развитието на служителите ни, което се отразява и на цялостното подобряване на сигурността в региона.”, коментира още Александър Митев.
Почти 20 години VIP Security е лидер в сферата на сигурността и охранителната дейност. За тези години компанията успя да спечели много доверени клиенти – от обикновените граждани до големи корпорации. Дейността на VIP Security в национален мащаб покрива пълния спектър услуги за сигурност. Компанията оперира в над 1 000 населени места, а за спокойствието на всички, избрали услугите й, се грижат над 5 000 служители.
Крими
Филмиран се помисли за „Транспортера“ и приключи на бул.Могильов

Истински екшън, за огромен късмет завършил без невинно пострадали или ранени, се разигра снощи край Габрово. Моторист опита да избяга от полицията, в резултат на което и катастрофира зрелищно на бул.“Могильов“ в Габрово.
Всичко започнало около 22.30 часа, на пътя между Габрово и Севлиево. В района на село Янковци, екип на сектор „Пътна полиция“ подал светлинен и звуков сигнал за спиране на мотоциклет „Хонда“.
Вместо да отбие за проверка водачът не се подчинил на полицейското разпореждане, ускорил движението си, изпреварвайки автомобилите пред себе си, и продължил с висока скорост в посока Габрово.
Мотоциклетът бил засечен в района на бул. „Могильов“, където водачът направил опит да изпревари патрулния автомобил отляво, при което реализирал пътнотранспортно произшествие и паднал на пътното платно.
След извършен медицински преглед било установено, че е без сериозни наранявания. Установена била и самоличността му. Това била 27-годишен мъж от тетевенското село Градежница.
При извършената проверка било констатирано, че той е неправоспособен и никога не е притежавал свидетелство за управление на моторно превозно средство.
Установено било още, че управляваният от него мотоциклет не е регистриран по надлежния ред, а поставената регистрационна табела е издадена за друго МПС.
Водачът бил тестван за употреба на алкохол, като пробата е отрицателна, но отказал да бъде тестван за употреба на наркотични вещества.
При извършената справка е установено, че е многократно осъждан, както и че вече е наказван по административен ред за отказ да бъде тестван за употреба на наркотични вещества.
Мъжът е бил задържан по реда на Закона за МВР за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство за извършени престъпления по чл. 345, ал. 1 и ал. 2, чл. 343б, ал. 6 и ал. 7 и чл. 270, ал. 1 от Наказателния кодекс.

Новини
Обществено полезен труд и възпитател за участниците в свадата, разиграла се в Габрово

Във връзка с конфликта между три млади жени и две непълнолетни лица, който се разигра във вторник през нощта в Габрово, се проведе извънредно заседание на Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни, по време на което беше разгледаната проявата.

Комисията определи на лицата обществен възпитател.
По случая ще бъде образувано възпитателно дело и ще бъдат наложени мерки, включващи полагане на общественополезен труд, забрана за напускане на настоящия адрес и поставяне под възпитателен надзор.

Мерките са предприети с цел предотвратяване на нови противообществени прояви. При неизпълнението им законът предвижда налагане на глоби на родителите.

Крими
Отново бой между две групи в Габрово

Полицията в Габрово работи по изясняването на всички факти и обстоятелства около възникнало спречкване между три млади жени и две непълнолетни лица в централната градска част.
Инцидентът се разиграл във вторник, 28 юли, вечерта около 23.00 часа в Габрово. По първоначални данни, при среща между двете групи възникнал словесен конфликт, при който една от жените била напръскана с безалкохолна напитка, след което тя била съборена на земята.
На място веднага бил насочен полицейски екип. Иззети и прегледани били записи от камери за видеонаблюдение в района, както били снети обяснения от участници и свидетели на случката.
В хода на проверката било установено, че малко по-рано същата вечер между двете групи възникнали и други словесни пререкания.
По случая е заведена преписка, като след приключване на проверката и изясняване на всички факти и обстоятелства, материалите ще бъдат изпратени по компетентност на Районна прокуратура-Габрово.

-
Икономикапреди 7 дниЗапочва трансформацията на Централния общински пазар
-
Кримипреди 7 дниИ в Габрово ловят нарушители чрез дрон и необозначени полицейски коли
-
Кримипреди 4 дниНеплащането на глоби да се замени с обществено полезен труд!
-
Новинипреди 7 дниРемонтът на стадион Априлов отваря нови възможности пред спорта
-
Любопитнопреди 4 дниПарти край басейна с DJ Mascota в Габрово
-
Новинипреди 4 дниБСП ще отбележи 135 години с традиционен събор на Бузлуджа
-
Новинипреди 4 дниРЗИ – Габрово с изнесен пункт за популяризиране на е-здравно досие
-
Новинипреди 3 дниОрганизират дискусия „Развитие на местното самоуправление“





