Свържи се с нас

Новини

Кметът Иванов към лекари и специалисти: Да спасиш живот е велико нещо!

Published

on

снимка: Община Севлиево

снимка: Община Севлиево

Кметът на община Севлиево д-р Иван Иванов изпрати поздравителен адрес до лекари и медицински специалисти по случай Световния ден на здравето.

В поздравлението пише:

„Уважаеми лекари и медицински специалисти от община Севлиево,

Приемете моите сърдечни поздрави по повод Световния ден на здравето и Професионален празник на здравния работник – 7 април!

С дълбока благодарност и уважение се обръщам към Вас, хората, на които ежедневно доверяваме живота си и здравето на нашите близки.

Да спасиш живот е великото нещо, присъщо за най-хуманната и благородна професия – лекарската. Ето защо работа Ви е високо отговорна и достойна за признание.

Продължавайте със сърце и душа, с професионализъм и всеотдайност да служите на хората, и да оправдавате очакванията на своите пациенти.

Благодаря Ви за труда и грижите! Бъдете все така отговорни, добри и сърдечни хора!

Желая Ви здраве, стремеж към усъвършенстване, сила и енергия в живота!“

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Икономика

Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Published

on

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.

За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.

Зареди още

Новини

Социалистите се събират на Бузлуджа за традиционния събор

Published

on

На 2 август (събота) ще се проведе традиционният национален събор на БСП на Историческата поляна под връх Бузлуджа. Събитието, което ежегодно събира хиляди симпатизанти и членове на партията, тази година ще отбележи 134-ата годишнина от началото на организираното социалистическо движение в България.

През 2025 г. няма да липсват емоции, музика и празнична атмосфера. За всички гости ще бъде организиран фермерски пазар с автентични български продукти – храни, вина и разнообразни кулинарни изкушения. Музикалната програма ще включва изпълнения на обичаната народна певица Мария Чакърдъкова, Етрополската духова музика, както и танцови състави от различни краища на страната.

Организаторите от Българската социалистическа партия са осигурили безплатен транспорт до върха и обратно. Автобусите ще тръгнат на 2 август в 08.00 часа от площад „Възраждане“ в Габрово.

Предварителното записване е силно препоръчително, за да се гарантира място за пътуване. За записвания желаещите могат да се свържат с БСП – Габрово на телефон: 0886 031 737.

Зареди още

Икономика

Фирма „ЕМКБ“ АД търси работници

Published

on

Фирма „ЕмКБ“ АД, част от германски холдинг за производство на електромотори, разширява своята дейност в България и търси работници за своето производство. Предлагаме обучение.

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография на: radulova@emcb.bg.

За повече информация се свържете с нас на: 0885 911 850.

Зареди още

Реклама

Популярни новини от последната седмица