Представяме ви Виктория Банева – брокер консултант при Гарант Недвижими имоти, с успешна реализация и многобройни сделки за крехкия си професионален път! Още по време на студентските си години Виктория проявява интерес в сферата на недвижимите имоти и намира поприще в нея – държи да се развива и да повишава квалификацията си. Като консултант цени откритите и лоялни отношения със своите клиенти със стремеж да предпазва техните интереси.

Каква е твоята лична причина да станеш консултант?
Не харесвам ограниченията във възможностите. Сферата на недвижимите имоти е широко перспективна. Дава ми шанса да се развивам личностно, да срещам нови хора и да създавам различни контакти. Свободата сама да организирам работния си ден ми харесва. Идеята да нямам лимит на възнаграждението ме стимулира и предизвиква още повече. А удоволствието да си малка причина от щастието на някой е несравнимо и зареждащо. Работата ми доставя истинско удоволствие. За мен понеделник е любим ден, защото правя това, което ми харесва.
Защо според теб ти се доверяват клиентите, каква е стойността на услугата, която ти предоставяш, когато работиш с тях?
За мен „сделката“ не е на всяка цена. Не обичам да губя доверието на клиента си, старая се максимално най-точно да усетя мечтата за нов дом или идеята за добра инвестиция. Уважавам хората, които ми се доверяват и изразявам благодарността си като давам всичко от себе си, за да защитя техните интереси.
До каква степен според теб брокерът трябва да бъде и психолог?
Правилното разчитане на вербалните и невербалните знаци биха улеснили работата на един брокер. Умението да слушаш активно и да задаваш правилните въпроси води до повече реализирани сделки. Всичко това може да се обобщи в сферата на психологията.
Какво би посъветвал своите клиенти – защо трябва да изберат свой личен, ексклузивен брокер? Защо да изберат ГАРАНТ и теб като брокер?
Една от основните грешки на даден клиент е желанието му да работи с много брокери. Често това води до губене на фокуса и вместо клиентите да са в конкуренция помежду си, ние брокерите ставаме. Един ексклузивен договор стимулира много повече консултанта да защити максимално интереса на клиента си. Едни от основните ми качества като брокер в ГАРАНТ са точност , коректност и открити отношения. Най-добрата реклама е доволният клиент!
Ако искате Вашият личен брокер да бъде Виктория Банева, свържете се с нея на 0898 675 565 или посетете офиса на Агенция ГАРАНТ в град Габрово, ул. „Априловска“ № 6.
Икономика
Български Фермерски пазар пред зала ,,Възраждане“ в Габрово на 20 юни

На 20 юни от 09.00 часа до края на деня на площад „Възраждане“ пред зала „Възраждане“, защото ще е в унисон със Swing Dixie Week – Gabrovo в Габрово отново ще Ви очаква Български Фермерски пазар, който ще събере на едно място производители от различни краища на България.
Събитието ще предложи богато разнообразие от качествени български продукти, създадени с грижа към традициите, природата и добрия вкус. Посетителите ще могат да открият мед, пчелни и прополисови изделия, месни и млечни деликатеси, пресни яйца, рибни продукти, както и разнообразни сладки изкушения, приготвени по традиционни рецепти от земеделски стопани.
Сред участниците ще бъдат и производители на продукти от роза и лавандула, които ще представят натурална козметика, етерични масла и ароматни изделия. Любителите на природосъобразния начин на живот ще могат да разгледат и богат асортимент от билкови продукти.
Фермерският пазар ще предложи и селекция от вина, представящи характерни вкусове и аромати от различни лозарски региони. Събитието дава възможност на посетителите не само да закупят качествени продукти директно от производителите, но и да се срещнат с хората зад тях, да научат повече за начина на производство и да подкрепят българските земеделци, стопани и производители.
Българските Фермерски пазари продължават да насърчават местното производство, устойчивото потребление и връзката между производители и потребители. Както при всяко издание на събитието, и този път е налице традиционната томбола с награда от участниците. Всеки посетител, направил покупка, ще има възможност да се включи в нея и да спечели по един продукт от всеки щанд. Томболата се е превърнала в една от най-очакваните инициативи на пазара, носеща настроение, приятни емоции и изненади.
Каним всички жители и гости на Габрово на 20 юни да посетят Български Фермерски пазар, да подкрепят българските производители, стопани и земеделци и да се насладят на богатството от вкусове, аромати и традиции. Български Фермерски пазар е не просто място за пазаруване – той е празник на производството на качествена храна и живата връзка между производителите и клиентите, и е кауза да запазим вкуса, здравето и традицията в храненето.

Икономика
Нова ера при таксуването в обществения транспорт на Габрово

В обществения транспорт на Габрово много скоро ще се въведе нова система за електронно таксуване, която ще направи пътуването по-бързо и по-удобно за пътниците.

Вместо гласене на дребни монети и чакане за билет, таксуването ще става с безконтактна карта, информираха от местната общинска администрация. Методът е познат и лесен – пътникът ще я доближава до устройството при входа на автобуса и таксата ще се отчита веднага, подобно на плащане с банкова карта в магазин.

С въвеждането на това интегрирано цифрово решение ще се подобри ефективността на обществения транспорт, убедени са от Общината. Чрез него ще има по-бързо качване, няма да се образуват опашки и нито ще търси точна сума. Картата за всички пътувания ще бъде една, като по този начин ще се осигури по-съвременно обслужване в билетния център.

Внедряването на решението е по график, след пускането в употреба ще има и тестов период.

По време на прехода досегашните билети и карти ще останат валидни, така че никой пътник да не остане без възможност да си купи билет. Засега за пътниците не се променя нищо, а информация за това откъде и кога ще могат да се сдобият с новите карти предстои да бъде обявена.

Икономика
„Мисия 15“ на Дигитален клуб към ГТПП

Дигиталният клуб при Габровската търговско-промишлена палата (ГТПП) се включва в инициативата „Мисия15″. Идеята е да се помогне на поне 15 души да направят първата крачка към своите дигитални умения.
Целта на „Мисия15″ включва три основни елемента: поне 15 души от региона да се престрашат и да заявят електронен ваучер, да преминат безплатно обучение за дигитални умения и да сертифицират успешно придобитите знания.
В инициативата могат да се включат всички: родители, баби, дядовци, съседи, както и приятели, работещи и безработни хора, които ще могат по-уверено да използват технологии, електронни услуги и дигиталните възможности за връзка помежду си.
Организаторите канят габровци да изпратят своите приятели и познати в Дигиталния клуб, където ще им бъде оказано съдействие за включване в обучения за дигитални умения.
Всеки преминал обучение ще получи сертификат. Обученията са безплатни. Те се финансират по Националния план за възстановяване и устойчивост чрез Агенцията по заетостта.
Дигиталният клуб при Габровската търговско-промишлена палата се намира на ул. „Брянска“ №30 в Габрово (сградата на НТС, партер). Клубът работи всеки ден от 09.00 до 12.00 ч. и от 13.00 до 17.00 ч. Въпроси могат да бъдат зададени на електронна поща office@chamber-gabrovo.com или на място в клуба.

-
Кримипреди 7 дниНарязаха гумите на БМВ в Габрово, а преди това „положиха с лопата“ мъж в гърба
-
Икономикапреди 7 дниМирослав Дончев влезе в ръководството на „Соларна Академия България“
-
Кримипреди 7 дниДвама са с опасност за живота след инцидент с газова бутилка
-
Кримипреди 7 дниПолицията в Габрово проведе антитерористично учение (снимки)
-
Кримипреди 6 дниГДБОП задържа тревненец заради порно с деца
-
Културапреди 6 дниЛауреатите на пленера по живопис гостуват с изложба в Икономовата къща
-
Кримипреди 8 часаЧерен джип с безумно изпълнение на пътя край Габрово, полицията го погна!
-
Икономикапреди 3 дниНова ера при таксуването в обществения транспорт на Габрово





