Любопитно
Основните предимства на залозите на живо в Palms bet
Спортните залагания на живо са много популярни като това са вид залози, които се правят след началото на събитието. Много залагащи харесват лайв бетинга, тъй като могат да следят играта и да правят по-точни прогнози в реално време, което им дава по-голям шанс да спечелят. Българският букмейкър Palms bet е сред добрите сайтове за залагания на живо. След откриване на акаунт в palmsbet.com можете да се насочите към раздела На живо. Там ще намерите събитията за залагане в момента на спортните събития. Нека видим и какви са предимствата на залози на живо в Palms bet.
Много събития и възможност за анализ на играта
Палмс бет предлага на живо на своите клиенти много събития. Вие ще намерите вашите любими спортни дисциплини. Имате възможност да направите добър анализ. При спортните залагания на живо вие виждате развитието на мача със собствените си очи, познавате силата на противниците и можете да забележите тактически ходове или контузии на спортисти. Такава информация понякога е по-ценна от обикновения статистически анализ преди мача и ще ви помогне за по-добри печалби.
Коефициентите са високи и се променят
Коефициентите на живо се променят бързо и драстично поради важни събития на терена. Например, можете да хванете по-добри коефициенти за изявен фаворит в хода на мача, ако той не е успял да вкара ранен гол. Или залози Над/Под голове във футбола: ако резултатът е 0:0 след няколко минути игра, коефициентите на живо ще бъдат по-високи в сравнение с коефициентите преди мача и коефициентите ще се покачват, докато резултатът се промени. Много мачове на живо има в Palms bet и постоянно ще намерите добри събития за игра с високи коефициенти.
Наличност на залози на живо 24/7 в сайта на Палмс бет
По-голямата част от букмейкърите ви позволяват да залагате на живо денонощно и българският букмейкър не се отличава. Лидерите на пазара предлагат редовни залагания на живо на десетки спортове. Почти всяка дисциплина е подходяща за различни стратегии и не е нужно да чакате конкретен мач. В Палмс бет на живо почти винаги има футбол, тенис, тенис на маса, волейбол и баскетбол.
Опция Кеш аут за ранни изплащания и шанс за хеджиране
Ако вече сте направили залог преди мача, можете да използвате опцията за залагане на живо, за да се хеджирате и дори да спечелите повече. Друг шанс е да затворите залога си. Пример: извършили сте рискован залог за победа на аутсайдера с висок коефициент. Ако избраният от вас отбор или спортист излезе напред, можете да направите ранно изплащане Кеш аут – букмейкърът предлага тази опция. Определената сума ще бъде по-малка от потенциалните печалби, но няма да се налага да чакате до края на мача и вашата печалба ще бъде сигурна.
Много футболни залози на живо
Опитните спортни залагащи са разработили много различни стратегии за залагания на живо във футбола. В Palms bet има голямо разнообразие от опции за залози след началото на събитието. Вие може да използвате богатата гама от пазари за вашите стратегии. Опции като следващ гол, резултат от останалата част от мача и различните видове хендикап е възможно да ви бъдат доста полезни за реализирането на печалби.
Хазартът може да предизвика зависимост – играйте разумно!
Любопитно
Дрескод футболна фланелка за споделеното гледане на първия полуфинал

На 14 юли, вторник, Младежки център – Габрово и ОФК „Янтра“ канят всички фенове на футбола от 14 до 29 години да гледат заедно първия полуфинал от Световното първенство по футбол.
Специалното събитие е под надслов „Светът е футбол“ и ще започне в 19.30 ч. на сцената на Младежкия център със спортни изненади още преди съдийския сигнал на голямата среща.
Събитието има и дрескод – футболна фланелка на любимия отбор – български, световен или разбира се – Янтра!
Звездното присъствие на вечерта ще осигурят футболистите от ОФК „Янтра“ Габрово – Тони Иванов, Айвън Ангелов, Ивайло Енчев и Мартин Ганчев. Професионалистите ще се включат в серия от предизвикателства за майсторство с топката, а присъстващите младежи ще имат шанс да премерят сили с тях и да спечелят награди.
Програмата преди мача включва още мини турнир по джаги със записване на място (няма да бъдат записвани участници под 14 години) и футболен куиз, който ще тества знанията на най-запалените фенове и ще донесе много изненади за победителите.
Освен наградите, осигурени от Младежки център и ОФК „Янтра“, победителят ще получи и реплика на купата на Световното по футбол, направена от клуба по 3D принтиране на Младежкия център.
Кулминацията на вечерта ще бъде споделеното гледане на първия полуфинал от Световното първенство.
Входът е свободен!
Събитието е предназначено за младежи на възраст от 14 до 29 години. Тъй като полуфиналният мач започва в 22.00 ч., лицата под 18 години могат да останат за неговото гледане, само ако са придружени от родител/настойник или придружител с предварително попълнена декларация за придружител (съгласно изискванията на Закона за закрила на детето).
Декларацията може да бъде изтеглена и от събитието във фейсбук.

Любопитно
Детски празник на новата площадка зад библиотеката в Габрово на 6 юли

Община Габрово организира детски следобед, изпълнен с игри и изненади, който ще се проведе в понеделник, 6 юли, от 17.00 до 18.00 часа на детската площадка зад Регионална библиотека „Априлов – Палаузов“.
Инициативата е насочена към най-малките жители на града, както и към гостите на Габрово, а входът е свободен за всички семейства, които искат да прекарат приятно време заедно.
Събитието се организира съвместно с няколко институции и организации, които работят активно с деца и хора в неравностойно положение. Сред тях са Държавен куклен театър Габрово, Център за обществена подкрепа към Сдружение „ИМКА“, Дневен център за пълнолетни лица с увреждания, Дневен център за деца с увреждания, Център за социална рехабилитация и интеграция „Келер“, Регионална библиотека „Априлов – Палаузов“, както и кафе Липите.
Очаква се децата да могат да участват в различни занимания и игри, подготвени специално за случая, докато родителите ще имат възможност да наблюдават или да се включат заедно с тях.
Организаторите канят всички семейства с деца да се възползват от инициативата и да прекарат част от следобеда на понеделник в компанията на приятели, игри и добро настроение край библиотеката.

Култура
Валя Балканска ще открие Славейковите празници

Една от най-обичаните и талантливи народни певици, жената с космически глас – Валя Балканска ще открие тазгодишните Национални Славейкови празници, които се провеждат под патронажа на президента на Република България и с финансовата подкрепа и съдействие на Министерство на културата.
Под съпровода на каба гайди, нейният глас ще огласи площада пред НЧ „Пенчо Славейков 1871“ в Трявна днес, 19 юни, от 18.30 ч. Половин час по-рано своето тържествено слово ще произнесе кметът на Трявна Денчо Минев, предшестван с отслужването на водосвет за здраве от местните духовни лица към Тревненска духовна околия.
Неразривна част от официалното откриване ще бъдат талантливите дами от Камерен хор „Еуфоника“, които също ще вземат участие в Славейковите празници, както и местните танцьори от Ансамбъл „Трявна“ и самодейни колективи при НЧ „Пенчо Славейков 1871“.
Тържествената програма ще продължи в 19.30 ч. с поетичния спектакъл „Нощ на поезията“ по стихове на Славейкови в салона на читалището. Жители и гости на града ще могат да видят творчеството на ученици от 119 СУ „Академик Михаил Арнаудов“ – гр. София и местни възпитаници от Славейковото училище, които ще представят пред публика специално разработен спектакъл за Националните Славейкови празници.



-
Новинипреди 6 дниЯнтра се превърна в трамплин за български футболисти
-
Любопитнопреди 6 дниДетски празник на новата площадка зад библиотеката в Габрово на 6 юли
-
Новинипреди 3 дниНово модерно реанимационно легло на Неонатологията в Габрово
-
Новинипреди 3 дниСК „Равен старт“ донесоха 9 медала на България от Европейските игри в Бърно
-
Новинипреди 2 дниТаня Христова хвърли бомбата: Габрово вече не е безопасен, а МВР бездейства!
-
Кримипреди 2 дниКомисар Илиян Иванов контрира Таня Христова: Габрово остава спокоен град!
-
Кримипреди 3 дниЗаплашиха с бомба прокуратурата в Габрово
-
Културапреди 2 дниИзлезе второто издание на „(Не)Познатият Колю Фичето“







