Свържи се с нас

Любопитно

Трети Фестивал на необвързаните

Published

on

фестивал на необвързаните

снимка: ГРАНД ФЕСТ

Международният Фестивал на необвързаните, който се провежда за трета поредна година във Велинград, ще посрещне от 19 до 21 юни /петък, събота и неделя/ необвързани дами и господа от различни краища на страната и Европа.

Препоръчва се на неангажираните, необвързани и свободни за нови запознанства да действат навреме и не пропуснат възможността да се включат в уникалното събитие, организирано от „ГРАНД ФЕСТ“!

Програмата на трите фестивални денонощия предлага низ от интригуващи забавления в компанията на хора със сходни интереси. Активните контакти, прекрасното настроение и незабравимите приключения са гарантираната страна на нетрадиционното събитие, което по съвсем естествен начин доведе някои участници от предишните издания до обвързани последствия и новородени доказателства. И тази тенденция, за изненада и радост на организаторите, продължава да се развива във времето!

Това лято участниците сами осигуряват нощувките си според своите предпочитания. Включването във фестивала става след внасяне на фестивална такса, а участието в отделни мероприятия – по предварителна заявка и заплащане. За жителите на Велинград и близките общини е предвидена специална отстъпка.

В сайта на фестивала можете да се запознаете с предварителната програма, общите условия и регистрацията за участие.

Ако като необвързани търсите нещо различно в стремежа си да обогатите и разнообразите контактите си, ако ежедневните развлечения за вас са изчерпали атрактивността си, ако досегашните запознанства не са крачка напред, значи е време да се доверите на Третия Фестивал на необвързаните! Мястото на срещата – Велинград, не се променя. Но именно там може да се промени животът ви!

Дори и да не срещнете мечтания човек, със сигурност ще си тръгнете с много цветни спомени и скъпи на сърцето приятелства, които да продължат във времето. В това уверяват много от участниците в предишните две издания на фестивала. Нетърпеливи отново да прекарат във Велинград три незабравими денонощия в добра приятелска компания, сега те са сред първите записали се и активно залагат на посланието „Предай нататък!“, приобщавайки към идеята и други необвързани.

Споделете и вие възможността да станете част от този необикновен фестивал. Доверете се на сетивата си. Както обича да казва създателят и организатор на това тридневно приключение – продуцентът на ансамбъл „Българе“ Христо Димитров: „Понякога шансът чука много тихо на вратата ви, от вас зависи да му отворите навреме!“

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Любопитно

Лексикон на успеха: Никола Рахнев от Гората.бг

Published

on

Инициативата Лексикон на успеха продължава със среща с габровеца Никола Рахнев на 13 ноември от 17.30 часа в зала „Възраждане“. Новината оповестиха от Областна администрация – Габрово.

Световният ден на доброто будителят на десетилетието ще сподели за пътя си като самоизградил се милионер, сериен предприемач и инвеститор, но и вдъхновен мечтател, засадил над 5 милиона дървета.

Рахнев е организирал даряването на стотици тонове храна и още десетки каузи, които са докоснали сърцата на над половин милион българи.

Никола споделя, че е убеден, че всеки може да бъде успешен, щастлив и да живее пълноценен живот.

Входът е свободен, а за всички посетители ще има подаръци. Очаква Ви един открит разговор с много практични съвети, идеи, опит, истории и вдъхновение!

Зареди още

Любопитно

ЖБД „Майчина грижа“ с нов сайт

Published

on

От месец септември функционира новият високо информативен сайт на Женско благотворително дружество „Майчина грижа“. В него ще се запознаете с историята на дружеството, започнала през далечната 1869 г. до днес, с настоящия ръководен екип, с каузите, дейностите, инициативите, проектите, изданията, изложбите, новините и последните събития, както и с партньорите.

Част от подготвената информация е на два езика: английски и немски. Като резултат от два проекта са създадени и два подсайта: „Александър Керков – Вечният музикант и чаровният зевзек“ – за първия композитор на фанфарна музика в България; Електронен пътеводител „Дарителите на Габрово“ – пътеводител на паметните знаци (паметници, паметни плочи, улици и др.) на дарители, благодетели и меценати в Габрово.

Новият сайт на ЖБД „Майчина грижа“, можете да разгледате оттук.

Зареди още

Култура

Валентин Велчев запозна кметове комшии на габровски събор

Published

on

Младият певец Валентин Велчев срещна на свой концерт кметове от две съседни общини – Габрово и Севлиево, които се оказало, че не се познават лично. Носителят на наградите „Албум на годината 2023“ и „Певец на годината 2021“ за дебют бе специален гост на събора в габровското село Стоевци.

Тържеството се състоя навръх Димитровден на площада пред храма на Свети Димитър, построен от Стойчо Стоев по време на кметуването на неговата съпруга Николина Стоева.

„Великолепен Димитровден на събора в габровското село Стоевци! Благодаря за поканата на кмета Петко Червенски и Искрена Щерева от читалище „Отец Паисий 1931“! Благодаря и на кмета на севлиевското село Хирево – Христинка Генкова, че пореден път уважи мой концерт и води хорото, както и за изненадата – разкошен домашен кекс и бурканчета със сладко от ягоди и смокини!“, написа в социалните мрежи Валентин Велчев.

Докато си говорел с двамата кметове след концерта, той разбрал, че те всъщност не се познават официално и ги представил един на друг.

„Миналата година Христинка Генова ме покани да пея на събора на нейното село Хирево и се получи страхотен празник. После тя дойде и на концерт-промоцията на новия ми албум „Свети Валентин“ в София, а сега и на събора на близкото село Стоевци.

Тя вече има любими песни от моя първи албум „Аз съм Валентин“ и щом чуе че започват, е на хорото, което ме прави много щастлив“, разказа лауреатът на „Пирин Фолк“.

Зареди още

Реклама

Популярни новини от последната седмица