Новини, Спорт|15.01.2019 10:05

26 гола паднаха в първия ден на турнира по футбол на Габрово

снимка: sport-gabrovo.com

Три убедителни победи записаха отборите на „Делта гард“, „Шести участък“ и „Веспа“ в откриващия ден на XXVII-я традиционен турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово, съобщи електронното спортно издание sport-gabrovo.com.

В група I начело след първите два мача излезе отборът на „Делта гард“. „Гардовете“ надиграха с категоричното 7:1 състава на „Рио“. Николай Стоянов реализира първото попадение в срещата още във 2-та минута, а в 4-та покачи на 2:0. След още две минути Нено Караджов се разписа за 3:0 и това беше резултатът на почивката.

През втората част Пенко Стефанов, отново Нено Караджов и на два пъти Иво Георгиев покачиха на 7:0. Почетното попадение на „Рио“ падна след автогол на вратаря на „Делта гард“ Христо Христов две минути преди края.

С убедителен успех в групата тръгна и отборът на „Шести участък“.

Цялата статия, както и кои са срещите, които ще се състоят тази вечер можете да научите оттук.