Новини, Спорт|29.09.2017 9:57

Кои спортни прояви ще бележат октомври? (Календар)

снимка: ОСИ – Габрово, Архив

СПОРТНИ ПРОЯВИ В ГАБРОВО ПРЕЗ МЕСЕЦ ОКТОМВРИ 2017

01 Октомври (неделя)
ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра 2013 (Габрово) – Алекс ОК (Шемшево)
Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ
Северозападна Трета лига
Янтра Габрово – Ботев (Луковит)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

04 Октомври (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Янтра 1919 (Габрово) – Спартак Плевен
Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

05 Октомври (четвъртък)
ФУТБОЛ 11
Янтра 1919 (Габрово) – Литекс (Ловеч)
Терен с изкуствена трева, начало 13.30 часа

U15
Янтра 1919 (Габрово) – Литекс (Ловеч)
Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

07 – 08 Октомври (събота – неделя)
КИКБОКС
Държавно първенство
в стиловете К1, Лоу кик, Фул контакт
Спортна зала „Орловец“

08 Октомври (неделя)
ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра Габрово – Етър-Велико Търново
Изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра 1919 (Габрово) – Павликени
Терен с изкуствена трева, начало 13.00/14.30 часа

ФУТБОЛ
Северозападна Трета лига
Янтра 1919 (Габрово) – Спартак Плевен
Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

14 – 15 Октомври (събота – неделя)
КАРАТЕ
Национална купа за всички възрасти
Спортна зала „Орловец“

14 Октомври (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст
Чардафон 1919 (Габрово) – Севлиево
Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

ФУТБОЛ
Деца
Янтра Габрово – Павликени
Терен с изкуствена трева, начало 11.30 часа

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст
Янтра Габрово – Павликени
Терен с изкуствена трева, начало 13.00 часа

15 Октомври (неделя)
ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра 2013 (Габрово) – Янтра 1919 (Габрово)
Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ
Северозападна Трета лига
Янтра Габрово – Партизан (Червен бряг)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

18 Октомври (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Янтра 1919 (Габрово) – Изгрев 93 (Царевец)
Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

19 Октомври (четвъртък)
ФУТБОЛ
U15
Янтра 1919 (Габрово) – Бдин 1923 (Видин)
Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

21 Октомври (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст
Янтра Габрово – Гигант 94 (Белене)
Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

ФУТБОЛ
Деца
Янтра Габрово – Гигант 94 (Белене)
Терен с изкуствена трева, начало 11.30 часа

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст
Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра 1919
Терен с изкуствена трева, начало 13.00 часа

21 Октомври (събота)
КИОКУШИН
Национална купа „Габрово“ за юноши и девойки
Спортна зала „Орловец“

22 Октомври (неделя)
ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра 1919 (Габрово) – Изгрев 93 (Царевец)
Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ
Северозападна Трета лига
Янтра 1919 (Габрово) – Трявна
Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

22 Октомври (неделя)
ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – мъже
Чардафон (Габрово) – Добруджа (Добрич)
Спортна зала „Орловец“, начало 15 часа

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – жени
Бъки (Габрово) – Етър 64 (Велико Търново)
Спортна зала „Орловец“, начало 17 часа
25 Октомври (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Чардафон 1919 (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй)
Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

28 Октомври (събота)
ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – жени
Бъки (Габрово) – Шумен 98 (Шумен)
Спортна зала „Орловец“, начало 14 часа

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст
Янтра 1919 (Габрово) – Янтра Габрово
Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

29 Октомври (неделя)
ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра 2013 (Габрово) – Трявна
Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9
Янтра Габрово – Локомотив (Дряново)
Терен с изкуствена трева, начало 13.00/14.30 часа

ФУТБОЛ
Северозападна Трета лига
Янтра Габрово – Академик (Свищов)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Етикети: , , , ,
  • Споделете тази публикация:
  • Facebook
  • Twitter

Напиши коментар