Новини, Спорт|02.05.2017 11:07

Спортен календар за месец май

снимка: ОСИ – Габрово

СПОРТНИ ПРОЯВИ В ГАБРОВО ПРЕЗ МЕСЕЦ МАЙ 2017

04 май (четвъртък)

ФУТБОЛ
U15
Янтра 1919 – Янтра Габрово
Стадион „Априлов“, 16.00 часа

05 май (петък)

ХАНДБАЛ
Зонален финал
Момчета до 12 години
Спортна зала „Орловец“, 12.00 – 16.00 часа

06 май (събота)

ФУТБОЛ
Деца
Янтра Габрово – Трявна
Стадион „Априлов“, начало 10.00 часа

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – мъже
Полуфинален плейоф
Чардафон (Габрово) – Добруджа (Добрич)
Спортна зала „Орловец“, начало 14.00 часа

ХАНДБАЛ
„А“ РХГ – жени
Основна фаза
Бъки (Габрово) – Свиленград-ПУ
Спортна зала „Орловец“, начало 16.00 часа

7 май (неделя)

ФУТБОЛ
Футбол 7/Футбол 9
Янтра Габрово – Болярчета (ВТ)
Чардафон 1919 – Алекс ОК (Шемшево)
Янтра 2013 – Янтра 1919
Терен с изкуствена трева

ХАНДБАЛ
Турнир – зона „Мизия“
Момчета до 14 години
Спортна зала „Орловец“, 10.00 – 16.00 часа

10 май (сряда)

ФУТБОЛ
Юноши старша възраст
Чардафон 1919 – Изгрев 93 (Царевец)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

11 май (четвъртък)

ФУТБОЛ
U15
Янтра Габрово – Ботев (Враца)
Стадион „Априлов“, 16.00 часа

12 май (петък)

СПОРТЕН ПРАЗНИК
Детски градини
Спортна зала „Орловец“, 16.00 – 18.00 часа

13 май (събота)

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и Деца
Чардафон 1919 (Габрово) –Локомотив (ГО)
Стадион „Априлов“, начало 09.45/11.30 часа

14 май (неделя)

БАСКЕТБОЛ
Фестивал – деца
Спортна зала „Орловец“, 09.00 – 17.00 часа

ФУТБОЛ

Футбол 7/Футбол 9
Орловец 94 – Янтра 2013
Чардафон 1919 – Севлиево
Янтра 1919 – Локомотив (ГО)
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ

Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Ком (Берковица)
Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже
Академик – Вихър (Ряховците)
Чардафон 1919 – Юнак (Кормянско)
Стадион „Априлов“

18 май (четвъртък)

ФУТБОЛ
U15
Янтра 1919 – Спартак Плевен
Стадион „Априлов“, 16.00 часа

20 май (събота)

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и Деца
Янтра Габрово – Севлиево
Стадион „Априлов“, начало 09.45/11.30 часа

21 май (неделя)

КОЛОЕЗДЕНЕ (СПУСКАНЕ)
„Gabrovo Challenge“
Български градски серии I кръг

21 май (неделя)

ФУТБОЛ
Футбол 7/Футбол 9
Янтра 2013 – Болярчета (ВТ)
Терен с изкуствена трева

ФУТБОЛ

Трета лига – Северозапад
Янтра Габрово – Вихър (Славяново)
Стадион „Христо Ботев“, начало 18.00 часа

ФУТБОЛ

„А“ ОФГ – мъже
Янтра 1919 – Чардафон 1919
Терен с изкуствена трева

27 май (събота)

ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и Деца
Чардафон 1919 – Академик (Свищов)
Стадион „Априлов“, начало 09.45/11.30 часа

26-28  май (петък-неделя)

БАДМИНТОН
Национална верига – III кръг
Спортна зала „Орловец“

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Етикети: , , , ,
  • Споделете тази публикация:
  • Facebook
  • Twitter

Напиши коментар