Новини, Спорт|10.01.2017 8:58

„Делта гард“ и „Виктория“ тръгнаха с победи, „Община Габрово“ изненада „Стеф“

снимка: sport-gabrovo.com

XXV-то издание на традиционния турнир по футбол на малки врати за Купата на Община Габрово стартира. Снощи се изиграха първите три срещи. В две от тях бяха излъчени победители, а третата завърши с реми, информира електронното спортно издание sport-gabrovo.com.

В група 1 успешно стартираха отборите на „Делта гард“ и „Виктория“. „Гардовете“ надиграха състава на „Чардафон 1919“ с 2:0. Пенко Стефанов изведе тима си напред в 5-а минута, а Иво Георгиев удвои през втората част.

С много приятна игра съставът на „Виктория“ изненада поставеният под №1 в групата тим на „Община Дряново“.

Приятна изненада в група 2 поднесе съставът на „Община Габрово“. Воден от топ реализатора на миналогодишния турнир Пламен Кожухаров, селектираният от Красимир Екимов тим измъчи максимално един от фаворитите – „Стеф“, и спечели точка.

Как протекоха вчерашните футболни срещи, пълната информация, още актуални снимки, както и кои двубои от програмата на XXV-то издание на традиционния турнир ще се състоят тази вечер можете да видите оттук.