Новини, Спорт|01.04.2016 17:04

Спортни събития през април

снимка: Община Габрово, Архив

снимка: Община Габрово, Архив

02 април (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и деца – зона „Велико Търново“
„Янтра Габрово“ – „Академик“ (Свищов)
Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

07 април (четвъртък)
ФУТБОЛ
Юноши U15
„Янтра 1919“ – „Литекс“ (Ловеч)
Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

09 април (събота)
ХАНДБАЛ
„А“РХГ – жени
ХК“Бъки“ (Габрово) – ХК“Поморие“
Спортна зала „Орловец“, начало 15.00 часа

09 април (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и деца – зона „Велико Търново“
„Чардафон 1919“ – „Етър-Велико Търново“
Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

10 април (неделя)
ФУТБОЛ
Футбол 7 и Футбол 9
„Янтра 1919“ – „Севлиево“
„Янтра Габрово“ – „Етър-Велико Търново“
Терен с изкуствена трева, 10.00 – 15.00 часа

10 април (неделя)
БАСКЕТБОЛ
Турнир от Националната аматьорска лига по баскетбол – Габрово
Спортна зала „Орловец“, начало 13.00 часа

10 април (неделя)
ФУТБОЛ
Северозападна „В“ АФГ
„Янтра Габрово“ – „Академик“ (Свищов)
Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

13 април (сряда)
ВОЛЕЙБОЛ – Ученически игри`2016
Зонален кръг
Спортна зала „Орловец“, 09 – 17.00 часа

13 април (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст – „А“ група зона „Велико Търново“
„Чардафон 1919“ – „Ботев“ (Враца)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

14 април (четвъртък)
БАСКЕТБОЛ – Ученически игри`2016
Зонален кръг
Спортна зала „Орловец“, 09 – 17.00 часа

15 април (петък)
ХАНДБАЛ
Предзонален турнир
Юноши до 16 години
Спортна зала „Орловец“, 12 – 16.30 часа

16 април (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и деца – зона „Велико Търново“
„Янтра Габрово“ – „Изгрев 93“ (Царевец)
Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

17 април (неделя)
ХАНДБАЛ
Предзонален турнир
Момичета до 10 години
Спортна зала „Орловец“, 10 – 14.00 часа

17 април (неделя)
ФУТБОЛ
Футбол 7 и Футбол 9
„Янтра 1919“ – „Алекс ОК“ (Шемшево)
Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.00 часа

17 април (неделя)
ХАНДБАЛ
„Б“ група – мъже
Спортна зала „Орловец“, 14 – 20.00 часа

20 април (сряда)
ФУТБОЛ
Юноши старша възраст – „А“ група зона „Велико Търново“
„Чардафон 1919“ – „Бдин 1923“ (Видин)
Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

21 април (четвъртък)
ФУТБОЛ
Юноши U15
„Янтра 1919“ – „Ботев“ (Враца)
Терен с изкуствена трева, начало 16.00 часа

22 – 24 април (петък – неделя)
ХАНДБАЛ
Държавен финал за девойки до 19 години
Спортна зала „Орловец“

23 април (събота)
ФУТБОЛ
Юноши младша възраст и деца – зона „Велико Търново“
„Чардафон 1919“ – „Локомотив“ (Горна Оряховица)
Стадион „Априлов“, начало 9.45/11.30 часа

24 април (неделя)
ФУТБОЛ
Футбол 7 и Футбол 9
„Янтра Габрово“ – „Севлиево“
„Чардафон 1919“ – „Академик“ (Свищов)
Терен с изкуствена трева, 10.00 – 15 часа

24 април (неделя)
ФУТБОЛ
Северозападна „В“ АФГ
„Янтра Габрово“ – „Ботев“ (Луковит)
Стадион „Христо Ботев“, начало 17.00 часа

25 април (понеделник)
ХАНДБАЛ
Зонален финал
Девойки до 14 години
Спортна зала „Орловец“, 12 – 17.00 часа

Следете ни и във Фейсбук на:
http://www.facebook.com/#!/pages/Gabrovonewsbg/140586109338730

Етикети: , , ,
  • Споделете тази публикация:
  • Facebook
  • Twitter

Напиши коментар