Новини, Спорт|25.10.2012 15:27

„КВК Габрово“ ще приеме ЦСКА на 4-ти ноември (неделя)

За това писаха sport-gabrovo.com.

На 4-ти ноември (неделя) ще бъде следващият домакински мач на „КВК Габрово“ стана ясно. Това е двубоят от четвъртия кръг на волейболното първенство в Суперлигата на България срещу ексшампиона ЦСКА.

По програма мачът трябваше да се състои на 2-ри ноември (петък), но беше отложен заради участието на „червените“ в турнира за Купата на европейската конфедерация по волейбол (CEV). Причината е, че ден по-рано момчетата на треньора Александър Попов трябва да изиграят срещата реванш от първия кръг на турнира срещу италианския „Андреоли“ в „Пала Бианчини“ (Латина). Днес ръководствата на „КВК Габрово“ и ЦСКА се споразумяха двубоят по между им да се проведе на 4-ти ноември. Мачът в зала „Орловец“ ще започне в 17 часа.

Преди двубоя с ЦСКА, момчетата на треньора Любомир Герасимов трябва да гостуват на „Монтана“. Двубоят в зала „Огоста“ е в петък от 18 часа. И двата състава стартираха с по две победи в първенството и делят трето-четвърто място във временното класиране с по 5 точки. „Монтана“ победи на старта ЦСКА с 3:2, а във втория кръг надигра „Арда“ като гост с 0:3. „КВК Габрово“ пък удари „Славия“ в столицата с 3:1, след което постигна престижна победа с 3:2 над „Левски Волей“ в зала „Орловец“.