Новини, Спорт|09.01.2018 12:22

„Делта гард“ тръгна с класика на старта за Купата на Габрово

снимка: sport-gabrovo.com

Отборът на „Делта гард“ стартира с категорична победа в тазгодишното издание на традиционния футболен турнир за Купата на Община Габрово. „Гардовете“ се наложиха с резултат 3:0 над „Класиците“ в първия мач, с който бе открита надпреварата по футбол на малки врати.

Нено Караджов откри резултата още в 7 минута на първото полувреме, а неговият съотборник Иво Георгиев покачи на 2:0 точно преди почивката. През второто полувреме момчетата от „Делта гард“ затвърдиха добрата си игра, като отново нападателят Нено Караджов опъна мрежата на своя противник за класическото 3:0.

В другата среща от група I „Карата ауто“ победи с 5:1 „Черните орли“. В група II успешно започна и тимът на „Империя“, който победи миналогодишния полуфиналист в турнира и водач в групата „Паралел“ с 2:1.

Тази вечер от 18.00 ч. излизат съставите на „Виктория“ и „Община Габрово“ от 18.00 ч., а от 19.00 ч. ще играят „Титан гард“ и „Дестима лес“, и от 20.00 ч. „Севлиево 2017“ – „Спарта“ от група III.